Medijų specialistas

20th October 2017
Alytus, Lietuva

„FabricAir“ priklausanti besiplečianti „Media Workshop“ komanda Alytuje ieško vieno arba kelių specialistų. „Media Workshop“ – tai pasaulinio lygmens įmonės vidinė medijų agentūra. Mes ruošiame grafinio dizaino ir medijų medžiagą, kuriame spausdintinės medžiagos, svetainių, vaizdo klipų, animacijos, informacijos punktų, naujienlaiškių, pateikčių, renginių, prekybos mugių koncepciją ir dizainą, rūpinamės projektų įgyvendinimu. Dirbame kartu su dizaineriais, technikos specialistais ir inžinieriais.

Išmanote vieną ar daugiau nurodytų sričių? Mokate anglų kalbą? Nekantriai laukiame Jūsų motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo. 

Darbo užduotys

Tapsite „Media Workshop“ komandos nariu: kolegoms iš viso pasaulio padėsite vykdyti projektus, atliksite rinkodaros, komunikacijos, pardavimo ir dokumentacijos užduotis. Mūsų tikslinė auditorija – inžinieriai, architektai, technikos specialistai. Vykdome daug įvairių projektų.

Būtini įgūdžiai ir patirtis

·         Grafinio dizaino, trimatės animacijos ir (arba) vaizdo įrašų redagavimo ir kūrimo išmanymas.

·         Noras išmokti naujų dalykų ir mokyti kitus.

·         Bendradarbiavimas su kitų kultūrų ir profesijų atstovais.

·         Gebėjimas imtis iniciatyvos ir vienu metu vykdyti kelis projektus.

·         Optimizmas ir gebėjimas dirbti komandoje ir prisitaikyti.


Pirmenybę teiksime kandidatams, puikiai išmanantiems vieną ar daugiau „Adobe Master Collection“ arba „AutoDesk 3ds Max“ programų.

Dėl išsamesnės informacijos apie pareigas kreipkitės į Peterʼį Høeghʼą, „Design & Media Workshop“ vadovą, tel. (+45) 5664 0141 arba el. paštu arba skaipu peh@fabricair.com.

Kandidatams

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą anglų kalba siųskite el. paštu jobs@fabricair.com. Laiško antraštėje nurodykite „LT-005“.

UAB FabricAir
Pramonės g. 31
62175 Alytus
Lithuania